W świecie wąskich specjalizacji i jednozadaniowych fachowców postrzegamy się jako „Ludzie Renesansu”.

Szeroka wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych, poparta wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów biznesowych, pozwala nam dobierać idealne rozwiązania – adekwatne do Twoich potrzeb.

Jesteśmy grupą entuzjastów prostych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań. Z sukcesem podejmujemy się wyzwań trudnych w dziedzinie informatyki. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!  Każdy projekt to kwestia czasu, zaangażowania i pieniędzy.

Jeśli planujesz uruchomić biznes w branży HoReCa, masz problem natury informatycznej, lub po prostu masz pomysł na innowacyjny biznes, ale nie wiesz z kim o tym porozmawiać i od czego zacząć?…

Dobrze trafiłeś! Napisz do nas na biuro@akadia.pl skontaktujemy się i podejmiemy wyzwanie.

Współpracujemy między innymi z:

  • restauracjami
  • fast-foodami
  • pizzeriami
  • foodtruck-ami
  • hotelami
  • piekarniami
  • … i wieloma innymi 🙂

 

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla branży HoReCa, ale znamy również lekarstwa na wspólne dla wielu branż bolączki informatyczne: zasoby, procesy, skomplikowane integracje, przeciągające się wdrożenia, wielopoziomowe obiegi dokumentów etc…

 

Współpracujemy między innymi z:

 

Poniżej prezentujemy krótki opis oraz referencje, które otrzymaliśmy od naszych partnerów w biznesie:

 

Logo partnera - Restauracja Pod Kogutem

Hotel i Restauracja od wielu lat z powodzeniem i uznaniem działający na lokalnym rynku. Można tu uraczyć podniebienie wyśmienitymi smakami kuchni polskiej, skosztować aromatycznej kawy i odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze przytulnych i ciepłych wnętrz. Do dyspozycji gości pozostają również ciekawie urządzone pokoje hotelowe. W obiekcie zainstalowaliśmy nowy serwer oraz wdrożyliśmy oprogramowanie S4H (moduły POS, Hotel, KDS, Delivery). Uruchomiliśmy także własne oprogramowanie SmartCall zintegrowane z pozostałymi modułami S4H  pozwalające na szybką i sprawną obsługę telefoniczną.

Referencje-Restauracja-Pod-Kogutem

 

 

Precyzyjnie dobrane narzędzia informatyczne to... motor rozwoju Twojego biznesu!

© 2018 - 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.