Rozwiązania Internetowe Sprzedaż WWW

Internetowe rozwiązania wspomagające sprzedaż
i zarządzania dla restauracji oraz obiektów noclegowych

System sprzedaży i zarządzania online dla restauracji i obiektów noclegowych

Strona internetowa restauracji czy obiektu noclegowego już dawno przestała być tylko wizytówką Twojej firmy. W obecnych czasach oczekuje się od niej dużo więcej – responsywności, rzetelnych i aktualnych informacji (przekazywanych najlepiej w czasie rzeczywistym) a przede wszystkim żeby stanowiła dodatkowy kanał sprzedaży bezpośredniej. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom mamy do zaoferowania szereg narzędzi pozwalających na sprzedaż i zarządzanie poprzez www.

 

S4HONLINE ZAMÓW

Stwórz własny kanał sprzedaży internetowej

Oprogramowanie sklepu internetowego Zamow.S4HONLINE to aplikacja webowa, która po zsynchronizowaniu z S4H Chef umożliwia klientom zakładanie konta oraz zamawianie produktów z dostępnego w restauracji  menu. Zamówienie jakie złoży klient będzie w tym samym momencie wyświetlone na ekranie S4H POS i przekazane do realizacji. Oprogramowanie sklepu internetowego Zamow.S4HONLINE polecamy zwłaszcza osobom prowadzącym restauracje i chcącym rozwijać własny kanał sprzedaży – bez korzystania z pośredników takich jak pizzaportal.pl i pyszne.pl.

Czytaj więcej na stronie producenta

S4HONLINE PANEL MANAGER

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży na ekranie Twojego telefonu

Aplikacja webowa, która synchronizuje się z programem S4H Chef. Za jej pomocą sprawdzisz ostatnią sprzedaż, zakupy, stan magazynów i wiele więcej. Wszystko to na ekranie tabletu, telefonu komórkowego, z dala od lokalu i za pośrednictwem internetu – wystarczy zalogować się w systemie

Czytaj więcej na stronie producenta

 

S4HONLINE BOOKING

System rezerwacji pokoi online

System rezerwacji pokoi S4HBooking to znakomite uzupełnienie programu S4H Hotel&Spa. Duże możliwości konfiguracji i prostota działania, jak również brak pośredników sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla każdego obiektu noclegowego.

Czytaj więcej na stronie producenta

© 2018 - 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.