Usługi informatyczne

WDROŻENIE OPROGRAMOWANIA S4H

Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania S4H. Realizujemy zarówno proste instalacje jednostanowiskowe, jak również sieciowe z obsługą licznych urządzeń zewnętrznych. Znana jest nam również problematyka wdrożeń hotelowych. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami inwestora realizujemy najróżniejsze, uzgodnione wcześniej scenariusze. Chętnie dzielimy się wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas różnorodnych wdrożeń.

Zapraszamy do kontaktu.

 

SZKOLENIA Z OPROGRAMOWANIA GASTRONOMICZNEGO

∙ Propozycja szkoleń indywidualnych i grupowych

Wdrożenie oprogramowania często realizowane jest w przeddzień uruchomienia biznesu. W tym czasie inwestor ma na głowie dużo różnych tematów i niekoniecznie może poświęcić wystarczająco dużo czasu i uwagi na naukę korzystania z nowego narzędzia. Kiedy kurz opadnie, okazuje się, że wiedza przekazana podczas wdrożenia gdzieś uleciała. Pomoc autorów oprogramowania (F1) to często lektura nie do przebrnięcia. W takich okolicznościach warto pomyśleć o dodatkowym szkoleniu.

Szkolenie takie może być również konieczne ze względu na rotację pracowników, chęć wdrożenia nowych funkcjonalności lub próbę skorygowania błędnych przyzwyczajeń i nawyków.

Szkolenia mogą być realizowane stacjonarnie lub zdalnie, w formule „jeden na jeden” lub w grupie do 10 osób.

Zapraszamy do kontaktu.

∙ Szkolenia dofinansowane Baza Usług Rozwojowych (PARP)

Dla przedsiębiorców chcących skorzystać z pomocy de minimis, mamy przygotowaną ofertę szkoleń, które w minimalnym stopniu obciąż budżet firmy. Procedura rejestracji jest łatwa do przeprowadzenia, a decyzja o przyznaniu dofinansowania szybka. Szkolenia te przeprowadzamy w kooperacji ze znaną na rynku szkoleniowym firmą NT Group (www.ntg.pl) Na każdym etapie wniosku firma chcąca przeprowadzić takie szkolenie może liczyć na naszą pomoc.

Szkolenia takie publikowane są na stronach rządowych. Dostępne są okresowo pod adresem: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl

 

PROWADZENIE GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

No dobrze… Prowadzisz  gastronomię. Czy liczysz swój biznes? Masz wrażenie, że coś Ci jednak umyka? Chętnie zapytałbyś kogoś ale nie ma kogo? Pytaj! … To nic nie kosztuje 🙂

Zastosowanie nawet najlepszych narzędzi do zarządzania nie gwarantuje sukcesu. Potrzebna jest jeszcze wiedza jak wykorzystać te narzędzia i ludzie, którzy będą świadomie rejestrowali niezbędne dane.

“Gospodarka magazynowa? A na co to komu? Przecież to trudne i czasochłonne…”

„Ja mam wszystko pod kontrolą…”

Często spotykamy się z takim właśnie podejściem Czy tak faktycznie jest? Czy liczysz swój biznes?

A gdybyś mógł zlecić prowadzenie tej gospodarki magazynowej komuś zaufanemu i niezależnemu?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – w oparciu o oprogramowanie i receptury na których pracuje Twoja restauracja poprowadzimy dla Ciebie skrupulatną gospodarkę magazynową opartą wyłącznie na dokumentach.

Co zyskujesz dzięki temu?

Czas – Ty zajmujesz się marketingiem i pozyskiwaniem nowych klientów, my natomiast  zajmujemy się wprowadzaniem na stan magazynowy poszczególnych towarów, rejestracją dokumentów strat, produkcji, rozchodów i przeprowadzeniem rozliczenia inwentaryzacji

Rzetelną informację – jesteśmy audytorem zewnętrznym. Ile razy to przerabialiśmy – manager lokalu przebywając w nim codziennie przymyka oko na różne zdarzenia w lokalu. W efekcie woli przedstawić nieprawdziwy obraz niż narazić się na konsekwencje płynące z nienależytego wykonywania swoich obowiązków.

 

MODERNIZACJA ZASTANEJ INFRASTRUKTURY

podejście budżetowe

Pomagamy w doborze i modernizacji sprzętu elektronicznego wykorzystywanego do prowadzenia działalności. Modernizujemy sieci, przywracamy do życia sprzęt komputerowy… wymieniamy niezbędne elementy na nowe, tak aby środowisko pracy było stabilne, przewidywalne i zapewniało poziom bezpieczeństwa pozwalający na ciągłość funkcjonowania biznesu.

Każdy przypadek jest inny – gwarantujemy indywidualne podejście do tematu.

USŁUGI INFORMATYCZNE

wdrożenia g-suite lub office360, oprogramowanie antywirusowe

W restauracji czy hotelu wykorzystujemy nie tylko oprogramowanie stricte do zarządzania sprzedażą. Potrzebny okazuje się czasem pakiet biurowy (przygotowanie i prezentacja oferty, obsługa maila firmowego etc…).

Wychodzimy na przeciw takim potrzebom i oferujemy naszym klientom migrację całej firmy do chmury. Dzięki takiemu podejściu przedsiębiorca zyskuje bezpieczny dostęp do zasobów firmowych z każdego miejsca na świecie (wystarczy dostęp do internetu).

Bezpieczna, wolna od spamu skrzynka pocztowa – wolisz gmail czy outlook? Dzięki nam możesz korzystać z technologii, którą stosują największe światowe korporacje.

Wbrew pozorom nie kosztuje to krocie… indywidualną ofertę przygotujemy po pierwszym kontakcie i zebraniu kilku podstawowych danych.

© 2018 - 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone.